10063 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10063 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 344cm / 135inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 395kg |
| Block | 10063 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | DEEP + TEK |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 344cm / 135inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 395kg |